دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 12:12

پیام تبریک معاونین، مشاورین، مدیران کل و کارکنان گمرک ایران به دکتر کرباسیان

جناب آقای دکتر مسعود کرباسیان
وزیر محترم اموراقتصادی و دارایی

 

با سلام و ارادت خالصانه
"کسب رأی اعتماد بالا از مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی، نشانگر آن است که نمایندگان منتخب مردم قدر و منزلت مدیران شایسته و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به خوبی می‌دانند و در برهه‌های حساس از آنها حمایت می‌کنند.
بی‌گمان حضور حضرت عالی در رأس وزارت اموراقتصادی و دارایی همچون تصدی چهار ساله‌تان بر گمرک جمهوری اسلامی ایران موجب ایجاد شرایط مناسب برای پیشرفت برنامه‌ها و تحقق اهداف آن وزارت و رفع مشکلات اقتصادی جامعه خواهد شد.
معاونین، مشاورین، مدیران و کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران از اینکه جنابعالی در مصدر مهمترین و حساس‌ترین سازمان اقتصادی ایران قرار گرفته‌اید و هم و غم خود را خدمت به مردم و جامعه اعلام نموده‌اید به خود می‌بالند و امیدوارند که در آینده از حسن توجه، مساعدت و ارشادات شما همچنان برخوردار باشند.
ضمن تبریک این انتخاب به حق و شایسته به جنابعالی و اعلام آمادگی برای اجرای دستورات و فرامین آن برادر بزرگوار در جهت پربار نمودن نهال نوپای گمرک الکترونیک که یقیناً یکی از ثمرات به یادماندنی جنابعالی در گمرک کشور خواهد بود، توفیق روزافزون و تندرستی شما را از درگاه ایزد متعال خواهانیم. "


 
معاونین، مشاورین، مدیران و کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران

خواندن 935 دفعه
Top