یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 09:18

کشف محموله ۱۱ تنی مشروبات الکلی

مأموران گمرک موفق به کشف ۱۱۰۶۰ کیلو گرم انواع مشروبات الکلی شدند.

این محموله بزرگ مشروبات الکلی با هوشیاری مأموران گمرک پرویزخان و از داخل یک تانکر حمل مازوت عراقی کشف و ضبط شد‌.
مأموران گمرک پرویزخان در حین بازرسی و نظارت بر محموله‌ها و با کمک دستگاه‌های کنترلی پیشرفته ایکس‌ری کامیونی، یک تانکر حامل مازوت را از دستگاه ایکس‌ری عبور می‌دهند و در کنترل‌های بیشتر اسکن‌های دستگاه ایکس‌ری، به محتوای داخل تانکر مشکوک می‌شوند.
مأموران گمرک در بازرسی‌های بیشتر متوجه می‌شوند که در داخل تانکر مازوت کالای دیگری هم جاسازی شده که پس از تخلیه کامل تانکر مازوت، تعداد ۲۷۲۷ بطری انواع مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.
ارزش تقریبی این محموله بزرگ مشروبات الکلی به میزان ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است که شامل ۴۵ نوع مشروبات الکلی به تعداد ۲۷۲۷ بطری و به وزن ۱۱۰۶۰ کیلو گرم است.
این گزارش می‌افزاید؛ تعداد دستگاه‌های کنترلی پیشرفته ایکس‌ری کامیونی گمرک ایران در دولت یازدهم به سه برابر افزایش یافته است و امسال نیز تعداد ۱۹ دستگاه ایکس‌ری کامیونی به ظرفیت گمرکات کشور افزوده خواهد شد.

تقدیر فرماندار و امام جمعه قصرشیرین از کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی توسط مأموران گمرک پرویزخان

فرماندار، امام جمعه و رئیس شورای تامین قصرشیرین در سخنان امروز نماز جمعه این شهرستان از زحمات و خدمات شبانه‌روزی کارکنان زحمتکش گمرک پرویزخان تقدیر کردند.
همچنین فرماندار و امام جمعه شهرستان قصرشیرین از کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی توسط مأموران گمرک پرویزخان بازدید و از زحمات پرسنل و عملکرد مدیریت گمرک پرویزخان تشکر و قدردانی کردند.

خواندن 796 دفعه
Top