دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 09:59

تسهیلات ویژه گمرک برای کارکنان زلزله زده در استان کرمانشاه

رئیس کل گمرک ایران از تسهیلات ویژه گمرک برای کارکنان زلزله زده در استان کرمانشاه خبر داد....

فرود عسگری با اشاره به سفر هفته گذشته خود به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک به مناطق زلزله زده و ابراز همدردی با کارکنان در تشریح این تسهیلات گفت : پس از دیدار و بازدید از منازل همکاران زلزله زده و ارزیابی میزان خسارات وارد شده به منازل کارکنان گمرک تصمیماتی برای کمک به همکاران اتخاذ گردید که بر این اساس مبلغ 100میلیون ریال کمک مالی بلاعوض به همه کارکنان آسیب دیده پرداخت می شود .
رئیس کل گمرک در ادامه گفت : مقرر شد به کارکنانی که واحدهای مسکونی آنها بین 70 تا 100 درصد خسارت دیده است مبلغ 400 میلیون ریال وام بلاعوض پرداخت شود .
عسگری در ادامه افزود : به همکارانی هم که واحد های مسکونی آنها کمتر از 70 درصد خسارت دیده است مبلغ 200 میلیون ریال وام پرداخت خواهد شد .
وی با اشاره به دیگر خسارت های وارده به کارکنان گمرک در زلزله کرمانشاه و آسیب دیدن برخی از وسائل منزل و ضرورت جبران خسارت این همکاران هم گفت : تصمیم گرفته شد برای این همکاران هم از طرف شرکت تعاونی مصرف کارکنان گمرک لوازم خانگی تامین و در اختیار این همکاران قرار گیرد . ضمنا مراحل ساخت 8 دستگاه واحد مسکونی هم در مناطق زلزله زده در حال انجام است که پس از تکمیل ، این واحدهای مسکونی نیز در اختیار همکاران زلزله زده قرار خواهد گرفت .

خواندن 1113 دفعه
Top