اخبار گمرک (481)

گمرک جمهوری اسلامی ایران به سرویس‌گیرندگان خود، چه خدماتی را الکترونیکی ارائه می‌دهد؟

گمرک ایران در اطلاعیه‌ای از ارائه خدمات الکترونیکی گمرکات سراسر کشور از طریق پرتال گمرک و بدون مراجعه حضوری خدمت‌گیرندگان خبر داد.

رئیس کل گمرک ایران صبح امروز در یک صبحانه کاری میزبان هئیت رئیسه و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بود.

تجارت بین‌المللی کالاها هم‌اکنون معادل 19 تریلیون دلار ارزش دارد. گمرکات، سازمان‌های حیاتی دست‌اندرکار در این اقتصاد جهانی هستند. تجارت بین‌المللی در حال رشد و الگوهای تجاری در حال تحول است و روزبه‌رو...

روسای کل گمرکات ایران و اتریش در بروکسل دیدار و گفت و‌گو کردند.

گمرک ایران از هوشمند سازی تطبیق اطلاعات اظهارنامه با ثبت سفارش در سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی خبر داد و اعلام کرد: کنترل هوشمند محموله های وارداتی از طریق اطلاعات ثبت سفارش و بارنامه.

 مذاکرات رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا برای گسترش مناسبات گمرکی و توسعه و تسهیل تجارت در بروکسل آغاز شد.

سفیر نیوزیلند در بلژیک از دکتر کرباسیان رئیس کل گمرک ایران به عنوان یک کشور مهم و تأثیرگذار در تجارت جهانی دعوت کرد تا در کنار افراد مهم دیگر به بحث و تبادل‌نظر درخصوص آینده تجارت جهانی بپردازد.

 کونیو میکوریا دبیرکل سازمان جهانی گمرک در گزارش سالیانه خود به شورای سازمان جهانی گمرک، پیاده‌سازی و اجرای پنجره واحد گمرکی در ایران را موفق توصیف کرد.

مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران در اجلاس شورای سازمان جهانی گمرک سخنرانی و پیشنهادات سازنده‌ای را مطرح کرد و گفت: کنوانسیون‌ها و توصیه‌نامه‌های سازمان جهانی گمرک باید همگام با پیشرفت فناوری اطلاعات.

Top